Krujë, burg ish-kreut të Hipotekës dhe ish-zyrtarit vendor

Krujë, burg ish-kreut të Hipotekës dhe ish-zyrtarit vendor

Në bazë të një hetimi të Prokurorisë së Krujës, gjykata ka caktuar masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtuesin e Hipotekës së qytetit, si edhe ish-sekretarin e komunës Thumanë.

Kryesore

Të fundit

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Shtypi i ditës 25/07/2017

Sondazh

A do të jetë Ilir Meta president mbi palët?

Po
Jo

Video

Politikë

Aktualitet

Sport

Kosova

Kronikë

Sociale

Ekonomi

Rajoni

Bota

Showbiz & Lifestyle

Hi Tech

Kulturë

Femra

Më të lexuarat

Shtypi i ditës 25/07/2017

Foto Lajm

Web TV »

Top Channel • Casting

Fiks Fare - Velina - Apliko Tani!

 
Keni talentin dhe aftësinë për të kërcyer? Keni besimin dhe dëshirën të prekni ëndrrën tuaj?
Atëherë, bëhuni dhe ju pjese e audicionit në përzgjedhjen e kërcimtareve të programit Fiks Fare.
Aplikoni Tani!

Mundësi Punësimi


Administrator Rrjeti në Departamentin IT

Temat e ditës

Lindja e Mesme